15.00 – 16.00
JAZZOWY FAJF – (Hotel Port 110Swing Workshop - Warszawa (35-lecie istnienia)

17.10
PARADA NOWOORLEAŃSKA - Stare Miasto – Amfiteatr, Wszyscy Muzycy - Zespół prowadzący: Dixie Company

 17.30Konkurs o nagrodę Złotej Tarki (Amfiteatr im. L. Armstronga)

              Big Band Jazz Combo Volta (Warszaw), Dixie Band (Szczecinek), Old Boys Band (Lisia
              Góra k/Tarnowa), Izabela Polit (Koszalin), Krystyna Durys (Gdynia), Anna Jaśniak
             
(Świętochłowice), Mirosław Deredas (Nowe Miasto Lubawskie), Krystyna Gedzik (Gdańsk),
              Magdalena Howorska (Warszawa), New Market Jazz Band (Nowy Targ), Ja(z)zespołem
             
(Dywity), IKS Band (Rzeszów)

             Jury Konkursu: Zbigniew Konopczyński (przewodniczący), Jerzy Bojanowski, Wojtek
             Kamiński
,Maria Kotewicz, Paweł Brodowski, Wojciech Chrzanowski - (sekretarz)

             prowadzenie: Andrzej Śmigielski

 19.55Hejnał Iławy - inauguracja XLIV OJM

 20.00 - „JUBILEUSZOWEGO CZARU WSPOMNIEŃ C.D.“ (Amfiteatr im. Louisa Armstronga)

             prowadzenie Paweł Sztompke

      20.00 – 20.50 Sami Swoi – Wrocław (45-lecie istnienia)

      21.00 - 21.50Ragtime Jazz Band - Warszawa (kolejna reaktywacja , 53 lata od założenia)

                            & Dan Levinson (sax,cl.), Molly Ryan (voc.) - USA , Jack Andersson (tp)-Szwecja,
                            Joanna Morea (voc).

      22.00 – 22.50Boba Jazz Band - Kraków (25-lecie istnienia) & Janusz Szrom

      23.00 – 24.00Terry Lovique and Black International Gospel Singers – USA - grupa
                                  międzynarodowa

Park przy Restauracji “ Leśna “

00.15 – 1.15 - Koncert Dixie Company - Poznań (20-lecie istnienia)

1.15  do …      BAL JAMOWY – Wszystkie zespoły - zespół prowadzący: Dixie Company

                      prowadzenie: Andrzej Śmigielski

11.00 - 14.00“JAZZ NA JEZIORAKU“ – (Przystań przy Galerii ”Jeziorak”) –
                         Old Jazz Band  - Warszawa


13.00 - 14.15 - “JAZZ ZA KRATAMI“ – Zakład Karny w Iławie
                       (tylko po okazaniu prawomocnego wyroku)
                       Siergiej Wowkotrub Gypsy Swing Quartet - Częstochowa 
                       & Irena Gałązka - Warszawa

 

16.00 - 17.15“JAZZOWY FAJF“ - Hotel Grand “ Tiffi “
                         Jarek Wist & Kwintet – Warszawa, koncert: “Swinging with Sinatra”

 


20.00KONCERT GALOWY
             Amfiteatr im. L. Armstronga. Prowadzenie Andrzej Pawlik

 

20.00 – Część oficjalna  i wręczenie wszystkich Złotych Tarek 2014
            
Krótki recital Laureata Złotej Tarki 2014

20.30 – 21.35Andor's Jazz Band (Holandia)

21.40 – 22.40Sekstet Jana Ptaszyna Wróblewskiego – Warszawa & Paweł Tartanus -
                          Piosenki Henryka Warsa w aranżacji Jana Wróblewskiego

22.50 - 24.00Gunhild Carling Big Band (Szwecja)

 

Park Restauracji “ Leśna “

00.15 – 1.15 - Take It Easy - Gdańsk (koncert z okazji 10-lecia istnienia zespołu)

1.15 do ...       BAL JAMOWY – Wszystkie zespoły - zespół prowadzący:Take It Easy

                      prowadzenie: Andrzej Śmigielski

15.00MSZA JAZZOWA
             Claret's Gospel Choir
- Wybrzeże Kości Słoniowej
             Kościół pod wezwaniem św. Brata Alberta

 

Scena w Parku Restauracji "LEŚNA"

17.00KONCERT LAUREATÓW ZŁOTYCH TAREK 2014
18.15 – 19.30KONCERT FINAŁOWY
                          Danuta Błażejczyk & Kwartet - Warszawa
                          prowadzenie: Andrzej Śmigielski

 

Imprezy towarzyszące:

Hol Hali Sportowej : Wystawa eksponatów z " Muzeum Jazzu " Andrzeja Rumianowskiego ,
                               "A Story of Polish Jazz"

Galeria "Na wprost ": Wystawa fotografii Zbigniewa Burdy " Twarze Jazzu "

Patronat Honorowy

Marszałek Województwa Warmińsko Mazurskiego Jacek Protas

 

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Organizatorzy

 

Współorganizatorzy

 

 

Partner Główny

 

Video Kronika: